آموزش اکستنشن مژه

taj
instagram
چهارشنبه دوم آذر ۰۱
(0)
(0)

آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه

دوره اکستنشن مژه یا کاشت مژه ( که به اشتباه کاشت مژه هم گفته میشود ) یک شاخه محبوب از دوره های آرایشگری زنانه آموزشگاه و سالن زیبایی ترنم محسوب میشود. دوره اکستنشن مژه نحوه پر پشت کردن مژه و افزودن تارهای مژه مصنوعی به مژه طبیعی است که در کلاس‌های مراقبت و زیبایی آموزشگاه آرایشگری زنانه ترنم در گرمدره آموزش داده میشود. این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره برگزار شده است.

 

آموزش اکستنشن مژه در گرمدره

آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری در گرمدره توسط بهترین مربیان فنی حرفه ای برگزار می‌شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط یادگیری به دوره آموزش کاشت مژه ( آموزش اکستنشن مژه ) برای انواع چشم ها با فرم های مختلف می‌شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش اکستنشن مژه، برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند.

 

آموزش اکستنشن مژه در گرمدره

 

هزینه دوره آموزشی کاشت مژه

هزینه آموزش اکستنشن مژه در سالن زیبایی در گرمدره ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. جهت اطلاع از هزینه دوره آموزشی کاشت مژه با شماره ثبت شده بروی سایت در ارتباط باشید.

 

بهترین سالن زیبایی در گرمدره

پس از اتمام دوره آموزش تخصصی کاشت مژه که توسط بهترین سالن زیبایی در گرمدره تدریس شده است با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام اکستنشن مژه از جمله انواع مژه، چسب و مواد معدنی جهت تقویت مژه آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می‌شوید. تمام روش هایی که یک اکستنشن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می‌گیرید و به مهم ترین متدهای روز کاشت مژه مانند کاشت کلاسیک، والیوم روسی، مگا والیوم و ریمو و پاکسازی اکستنشن مژه مسلط می‌شوید.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
taranombeauty.com