آموزش بافت مو

taj
instagram
چهارشنبه دوم آذر ۰۱
(0)
(0)

آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو

در دوره آموزش بافت مو، یک روند کامل از انواع بافت موهای متفاوت، جهت زیبایی زیبایی و آراستگی موها به شما آموزش داده می‌شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به بافت مو از جمله: آموزش بافت کف سری، آموزش بافت مکزیکی، آموزش بافت آفریقایی، آموزش بافت فرانسوی و غیره که توسط آموزشگاه مراقبت زیبایی ترنم ( سالن زیبایی در گرمدره ) می‌شود. هنرجو در این دوره نحوه ایجاد انواع بافت مو برای تمام موها با قد متفاوت را می‌آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام انواع مدل های بافت مو را روی موهای متفاوت دارند.


هزینه دوره آموزشی بافت مو

جهت اطلاع و استعلام هزینه دوره آموزشی بافت مو توسط سالن زیبایی ترنم در گرمدره با شماره ثبت شده بروی سایت در ارتباط باشید.

 

قیمت کلاس آموزشی بافت مو

هزینه آموزش بافت مو در آموزشگاه آرایشگری در گرمدره ( سالن زیبایی ترنم )، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های آموزش بافت مو با قیمت متغییر برگزار میشود. جهت اطلاع از قسمت کلاس آموزشی بافت مو با پشتیبان برگزاری کلاس بافت مو در سالن زیبایی ترنم در ارتباط باشید.

 

 

دوره آموزشی بافت مو در گرمدره

 

کلاس آموزش بافت مو در گرمدره

در دوره آموزشی بافت مو در گرمدره، شما با براشینگ مو آشنا میشوید تا بتوانید گره های مو را از هم جدا کنید، سپس با بافت متناسب با انواع فرم صورت مانند فرم گرد، فرم مثلثی، فرم بیضی و غیره آشنا میشوید. این دوره آموزشی بافت مو به شما کمک میکند تا در آینده بتوانید مشاوره خوبی در زمینه بافت مو شوید و به راحتی مشتریان خود را راهنمایی دهید.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
taranombeauty.com