آموزش کاشت ناخن

taj
instagram
پنج شنبه سوم آذر ۰۱
(0)
(0)

آموزش کاشت ناخن

دوره آموزشی کاشت ناخن

در دوره آموزش کاشت ناخن، روند کامل کاشت ناخن با روش های مختلف جهت افزایش زیبایی و استحکام بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می‌شود. این دوره آموزشی که توسط آموزشگاه آرایشگری در گرمدره برگزار میشود، شامل آموزش های جامع مربوط به کاشت ناخن از جمله: آشنایی با روش های کاشت ناخن، آشنایی با ابزارهای کاشت ناخن، آموزش کاشت پایه، کاشت ناخن با تیپ، آموزش کاشت ناخن با فرمر، آموزش کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن هلویی و آموزش ژلیش و لمینت ناخن می‌شود.

 

 

دوره آموزشی کاشت ناخن در گرمدره

 

هزینه کلاس آموزشی کاشت ناخن

هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در آموزشگاه آرایشگری و سالن زیبایی ترنم، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است.جهت اطلاع از قیمت و هزینه کلاس آموزشی کاشت ناخن با شماره ثبت شده بروی سایت در ارتباط باشید.

 

آموزش کاشت ناخن در گرمدره

آموزش کاشت ناخن یکی از دوره‌های پر طرف دار و پر درآمد آرایشگری است که توسط سالن زیبایی در گرمدره ( سالن زیبایی ترنم) برگزار میشود، چرا که زیبایی ناخن یکی از مواردی است که تمامی خانم‌ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستند. لاین ناخن یکی از لاین هایی است که مشتری همیشگی خود را دارد و جز لاین های مناسبتی نیست که مشتری ها فقط بخاطر یک مناسبت به سالن مراجعه کنند بلکه مشتری ها ماهی یکبار برای ترمیم و زیبایی ناخن هایشان به ناخن کار خود مراجعه می‌کنند. از این رو سالن مراقبت و زیبایی ترنم تصمیم گرفته است آموزش کاشت ناخن در گرمدره را برای شما دوستان عزیز برگزار کند، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزشی کاشت ناخن در کرج با شماره ثبت شده بروی سایت در ارتباط باشید.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
taranombeauty.com